Laost otsas

Pealamp suur

29,48

Tootekood: 6164 Kategooria:

Kirjeldus

Väga hea ja võimas lamp.

Punast valgust mesilased ei näe. Sooja ja laia nurgaga tugev lähivalgustus, tõeliselt kaugeleulatuva valgusvihuga kaugtuled ning punane valgus (funktsioone on mitu). Lisaks on kuklal punane tuluke.  Valgustusnurk on lihtsasti reguleeritav ja fikseerub kindlalt.
Kaitseklass: IPx6​ ​kaitstud tugeva vihma ja survepritsmete vastu. 

Kasutusvaldkonnad:
Punane valgus– mesilasperede õhtusel hooldamisel, varakevadisel söödavarude ja olukorra kontrollimisel, sügisesel söötmisel. Kuna mesilane punast ei näe, siis ta ei saa arugi, et temaga toimetatakse! Eriti kasulik on see punane lamp mesilasperede varakevadisel inspekteerimisel. Kui mesilaspere on rahutu, siis päeval vaatamise korral võib neid palju välja lennata, kangestuvad ja jäävad lumele. Samuti võivad kippuda mesinikku nõelama. Sel juhul on seda parem teha hoopis pimedas punase pealambiga. Kui enamikul väiksematel lampidel on punane valgus üsna lahja, siis selle mudeli valgusjõud on märgatavalt tugevam nii, et näed ikka, mida teed.
Jahipidamine, matkamine, rattasõit jm välitegevus.

Valgusjõud: numbreid ei tea, aga võimas! Räägin matkakogemusest, kui minu lamp õhtul laagris põles, siis ei pannud enam keegi enda oma põlema!
Toide: 2X 18650 laetav aku (sisaldub komplektis).
Laadimine: USB adapter (sisaldub komplektis).
PS! Laadida saab ka tavalise telefonilaadijaga. Lampi saab kasutada ka akupangana, sellest saab laadida näiteks mobiiltelefoni.

Reziimid: 
Vasak nupp:
– Kollakasvalge, laia valgusnurgaga, sobib lähitöödeks.
– Punane
– Plinkiv punane
Parem nupp
– kaugtuled 3 võimsusega

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.