Vahasulati, auruga 22 LG-E või 35F raami

690,00

1 laos

Tootekood: 6127 Kategooria:

Kirjeldus

Kasutusjuhend on siin >>> esialgu on siin tegelikult selle väiksema mudeli juhend, aga suures piires sama: võimsus, elektrikulu on sama, lihtsalt tööaeg on pikem, kuni 90 min.
Vaata video siin >>>

Sellised raamid nagu pildil, tulevadki sulatist välja. See on reaalne pilt, mitte mingi “pakazuha”! Vaja vaid veel seebikivist läbi lasta ja kui oled eelnevalt korralikult traatinud, siis ei ole ka traadipingutamise tööd enam liiga palju. Uus kärjepõhi sisse ja kogu lugu.
Kes on proovinud, on kiitnud. Laod raame täis, vajutad nuppu ja vahepeal saad toimeta muid asju! Ei pea juures passima ega hagu alla ajama! Aegrelee on komplektis, termokaitsmed, lollikindel värk. 
Mugav kompaktne ja kiire vahasulati. Kõik vajalik, sh aurugeneraator on komplektis. Aurugeneraator asub põhja all.  Soojustatud. Töötsükkel kestab 90 minutit. Siiski on parem veidi rohkem. Samas, ei pea ise juures passima, las kütab! Seade hakkab auru tootma koheselt ja ei kulu aega eelnevale vee kuumutamisele. Vesi tilgub kuumaagregaadile ja aurustub seal koheselt. Mahutab ca 22 Eesti ja LG raami või 35 Farrarit.   

Mida silmas pidada? Komplektis olev tilgutusvoolik on tavaline meditsiinine. Kuna see vesi, mida meie kasutame, ei ole meditsiiniline, siis ajapikku võib voolikus ummistusi tekkida. Seetõttu tuleks voolikut aeg- ajalt pesta nõudepesuvahendiga ja läbi puhuda (või vahetada). Ka vooliku aparaadipoolne ots võib pikapeale kuumakahjustusi saada.
Aparaadil on termokaitse, et kui jääb kuivale- kuumeneb üle, siis lükkab kaitsme välja. Aeg- ajalt ikka nii juhtub, mõne aja pärast läheb kaitse ise tagasi tööreziimi. Turvalisuse tagamiseks on lisaks veel sulavkaitse. Siiski peab vältima ülekuumenemist, korduvalt ülekuumenemine ja/ või kuivale jäämine võib viia seadme läbipõlemiseni. Seade on varustatud aegreleega kuni 90 min.
– Vesi peab peale tilkuma üsna kiiresti nii, et veel ei jookse, aga ikka suhteliselt järjest, 3 tilka sekundis! Pigem rohkem kui vähem. Kui seade jääb sageli kuivale (ülekuumenemist näitab kustunud indikaatortuli), siis hakkavad jamad pihta, esimese asjana annab otsad tilgutivoolik.
– Tilguti vooliku see ots, mis läheb sulatisse, saab pidevalt kuuma ja aja jooksul kaotab elastsuse ning seade ei saa enam normaalselt vett peale. Kui see juhtub, siis tuleb voolik vahetada. Alternatiiv on nt voolikuots asendada klaasist torukesega (pipetiga).
– Kui sulatusprotsess on lõppenud, siis tuleb raamid kohe puhastada. Mina lasen aparaadil ka puhastamise ajal töötada, siis ei jahtu ja kuumalt on lihtne. Koputad raami lihtsalt vastu vanni serva ja puhas see ongi! Alumise raamserva võib veel vajadusel kindaga üle tõmmata. Paksud riidest ja kummeeritud kindad on vajalikud, kogu värk on väga kuum!


Minu hinnang aparaadile on väga hea, et mitte öelda geniaalne lahendus. Sulatad kärgi justkui möödaminnes. Laod aparaadi kärgi täis, lased vee tilkuma, vajutad nuppu ja tehtud see ongi! Ja sulatab ikka päris puhtaks, vaharabas kollast eriti ei ole. Ka vanad päris mustad kärjed saab pärast sulatust isegi jahtunud peast tõmmata keskelt pooleks (nagu tordikihid), mis näitab seda, et liimivat vaha seal sees eneam ei ole. Kiidavad ka kõik teised, kellele olen andnud kasutada. Ja on omale broneerinud uuest partiist.

Mis mastaabis mesinikule selline vigur sobib? Arvan, et tegelikult pea kõigile. Korras vaha-ja kärjemajandus on möödapääsmatu, üks mesinduse alustala! Nii mugavat, soodsat ja toimivat lahendust ma ühtegi teist ei tea. See aparaat sobib tänu mahutavusele ja tänu töö alustamise lihtsusele põhitööriistaks juba poolprofile. Arvan, et kuni 100 pere on OK.
PS. CE sert on nüüd olemas, sellest paratamatult hinnalisa. Tootjalt nõuti kvaliteetsemate komponentide kasutamist ja sertifitseerimine maksis ka mõne tuhande. Aga igatahes on nüüd kõik “offitsiaalne”, saab ametlikult arvega müüa ja rahulikult magada.

Tehnilised andmed:
Töötsükkel: 60-90 min
Mõõdud: 90 x 40 x 70 cm (P*L*K)
Materjal: roostevaba
Pinge: 230V
Võimsus: 1,5Kw
Veetarve: 1,5-2 L/tunnis
Kaal: 28kg

Lisainfo

Mõõtmed 90 × 90 × 70 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…