Soodsad kaanetusalused

Kuigi kaanetusvannid on küll mõnevõrra kallimad kui odavad plastikust kaanetuskastid, siis mugavus ja tööefektiivsus maksab ka midagi!  Kui palju sa mäkerdad selle väikese kastiga ja kulutad aega koristamisele? Saad vahest aru, kui oled paremat asja proovinud!  Ütled, et see on liiga kallis, ma ei saa seda endale lubada,… aga kas ikka on? Säästa tuleb sealt, kus see on mõistlik.

 

Ja  nüüd tuleb hea uudis ja uudistermin: kaanetusalus! See on ikka palju soodsam, sest roostevaba plekki on hulga vähem. Tegelikult on seinad ju mõttetud, kui mõelda kuluefektiivsuse peale!  Ja roostevaba ei maksa mitte vähe!

Selle toote juures on asi lahendatud palju lihtsamalt. Mahutab 32 raami ja seda saab pikendada lisadetaili abil (vt allpool).
Materjal on kvaliteetne: jalad on valmistatud RV teras 202 ja alumine kogumisplekk RV304.
Hind on indikatiivne, ca  € 150

 

 

 

Tegelikult võiks siia juurde soetada ka  lahtikaanetuse korvi. Selle teraviku peale toetad kärje ja nii on mugav noa või tagurpidi kahvliga kaanetada.  Kärjekaanetis kukub alla restile  ja nõrgub läbi selle kogumisplekile. Hind on ca 40,-€

 

 

 

Komplekt näeb välja selline. Otsa alla tuleb veel panna ämber mee kogumiseks ning ongi soodne ja mugav kaanetusliin valmis!

 

 

 

 

Ja kui sellest jääb puudu, siis saab liini pikendada lisadetaili abil, mis mahutab veel 32 raami. Niipalju, kui vaja! Pikendusdetaili hind on ca 140,-€

 

 

 

 

Neid asju e-poes veel ei ole. Huvi korral kõlista 562 79700 või saada email info@mesindusekspert.ee

Vaata ka kaanetusseadmete kohta siit >>>