Vahasulati 24 raami

440,00

17 laos (saab järeltellida)

Tootekood: MEL-V941 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Suur vahasulati on juba suurematele tegijatele. Kui on juba üle 30 taru, siis tasuks sellisele mõelda.
Melisa uus vahasulati on mitmete täiendustega ja läbimõeldud. Mitmes mõttes parem, kui seni turul olevad analoogid.

Varustatud aurunipli ja aurujaoutustoruga juhuks, kui soovid kasutada aurugeneraatorit. Komplektis on 2 raamikorvi, kumbki mõeldud 12 ER ja LG raami jaoks. Kummagil korvil on omaette kaas nii, et kui ühte korvi puhastad, siis teine on veel soojas. Kokku mahutab 24 ER ja LG raami või kahes kihis 40 Farrar- raami (endal proovitud, alumine kiht läheb diagonaalis 8tk) , ER poolraame mahub vist lausa täielikult 2 kihis ehk 48tk. Kärjeraamide  korvid on väljatõstetavad. Korvi augud on 5mm, mis on optimaalne vaha väljatulekuks. Kaas sulgub “vesitihendi põhimõttel” tihedalt, auru peaaegu läbi ei tule, kui seade on enam-vähem loodis. Aur tekitatakse gaasipõleti abil või asetatakse pliidile. Sulatil on ka aurutoru nippel 1/2″ ja sees  aurujaotustoru.

Vaha väljavoolu tila ei ummistu kunagi! Vaha vette sattumine on välistatud. Vee täitelehter ja vaha väljavool asuvad ühe külje peal, mis teeb jälgimise mugavamaks.  Kui veetase langeb alla 7mm, siis hakkab vee täitelehtrist auru tulema. Lihtne ja geniaalne! Veega täitmine on niimoodi, et niikaua kallad, kui hakkab vett välja ajama. Teoorias 28L.

Lihtne soojustada.  Kandiline, servad keeratud nii, et 25mm tugev kivivill sobib täpselt serva taha. Võib veel igaks juhuks alumiiniumteibiga ümber tõmmata (saab suvalisest ehituspoest) ja nii on üsna energiasäästlik.

Kes vene keelt mõistab, siis youtube videolink on siin. Osaliselt vist ukraina keeles, ma ka kõigest aru ei saa, aga suures piires saab ettekujutuse küll. https://www.youtube.com/watch?v=o9k9nBbay4s&feature=youtu.be

Materjal: roostevaba.
Kaal: 29kg.
Komplektis on 2 korvi, kumbki mahutab 12 raami.
Sobib nii ER kui LG ja FA raamile.
Kõrgus: 750mm
Kõrgus ilma jalgadeta: 550mm.
Laius: 560mm.
Pikkus: 1080mm.
Veemaht: 28L.
Veekulu: 14L ca 5 tundi.

Lisainfo

Mõõtmed 100 × 100 × 100 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…