Olukorrast Ukraina mesinduskaupadega

Published by Heiki Kruusalu on

Uudised Ukrainast.

Alates tänasest töötab tehas Melisa93 jälle. Tehas on alles, inimesed on alles, kuigi töötajate read on mõnevõrra hõrenenud.
Ei, mitte et keegi oleks surma saanud, kuid paljud naised ja pered on läinud sõjapakku. Aga metallitööd teevad ikkagi mehed ja nemad on kohal. Peavad ilma naisteta hakkama saama! Kuigi, telefonivestluses tehase direktor just ütles, et meeste eest ikka hoolitsetakse, tema ise olevat on 3kg juurde võtnud!

Meie tellitud kaubad on tegelikult valmis ja saatmise ootel. Seni tehas pommi saanud ei ole ja selle asukoht on ka mõnevõrra turvalisem (kui seda sõna hetkeolukorras üldse kasutada saab?), Harkivist edelas.

Alates eelmisest nädalast toimub taas transport Ukrainast. Kuigi, esialgu vaid Kesk- ja Lääne-Ukrainast, kus sõda ei toimu. Eelduste kohaselt laheneb peagi transport ka kriisipiirkodadest. Kokkuvõttes, meie mesindustarbed Ukrainast Melisa93 tulevad siiski väga suure tõenäosusega. Kes on ette tellinud ja midagi ka ette maksnud, siis loomulikult maksame nõude korral  rahad tagasi, kuid soovitame siiski oodata. Sest eeldatavalt enne meevõttu laheneb kõik (kuigi ei garanteeri). Ja iis on juba uued hinnad!

Ettemakstud klientidele hinnad ei muutu (vajadusel katab hinnakorrektsiooni Mesindusekspert).

Kuid kodulehe hinnad ei ole fikseeritud ja seoses sõja- ja  logistikakulude märkimisväärse kasvuga on kodulehe hinnad mesinduskaupadele siiski indikatiivsed ja jätame võimaluse neid vajadusel korrigeerida.

Kokkuvõttes, hinnad on ja jäävad siiski soodsamaks võrreldes teistega. Ja ostes Ukraina tooteid jõuab toetus õigesse kohta. Ma ei tahaks, et see üleskutse kõlaks kuidagi õõnsalt, kuid … nii see on tegelikult! Ostes Ukraina kaupu toetad Ukraina majandust, mis vajab seda väga!

Categories: Uudised

0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder