Laost otsas

Akupuhur Makita, akuta

87,00

Tootekood: 6800 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tarnitakse ilma akuta!
Väike, aga uskumatult tubli, võimekas ja hea abimees!
Mesinduses saab kasutada mesilaste eemaldamiseks kärgedelt. See on kordades tõhusam ja kiirem kui harjaga pühkimine. Madala raami (Eesti poolraam ja Farrar) ei pea kärgi magasinist/korpusest isegi välja tõstma. Paned korpuse taru ette otsa peale püsti ja puhud raamivahed mesilastest taru ette puhtaks. Töötab! Aku kestab päris kaua, näiteks mina võtsin sellega 21 korpust ja akut jäi veel järgi!
Loomulikult ei ole efektiivsuselt võrreldav suure bensiinimootoriga seljapuhuriga, kuid on siiski täiesti tõsiselt võetav alternatiiv, käepärane, mugav ja vaikne, kaal koos akuga vaid ca 1,5kg.
Isegi siis, kui suur puhur on olemas, on selle käimatõmbamine ja selga upitamine omaette ettevõtmine. Teeb hullu müra ja ajab bensiinivingu. Selline pisike vigur suureks abiks ka tõsisemale mesinikule. Juhul, kui võtta on vaja vaid kümmekond korpust, siis näiteks mina eelistan igal juhul seda pisikest.

Igapäevakasutuses lihtsustab mitmesuguseid koristustöid, tööruumi-, autopuhastust jne. Puhub puhtaks kõik nurgad ja minema igasuguse prahi. Hea abimees ka näiteks grilli või lõkke süütamisel.
Kolm töökiirust, aeglane, keskmine ja kiire. Väga mugav ja hea asi, kiidan!

Kirjeldus.
Tarnitakse ilma akuta!
Sobiv aku: 18V Makita
Toote kaal: 1,1 kg
Pööretearv: 0 – 15 800 min⁻¹
Maks. õhu kiirus: 75 m/sec
Maks. voolukiirus: 2,6 m³/min
Kolm töökiirust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.