Meevurr 4 raami käsiajam, jalgadega RV Melisa

495,00

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 6081 Kategooria:

Kirjeldus

Erinevalt muudest Ukraina inventarist ei ole selle hind palju soodsam kui konkurentidel. Miks?
Sest see ongi lipulaev! Loomulikult on komplektis jalad ja kaaned.

Vahe on siiski vaid mõnikümmend eurot, aga selle omadused on seda väärt. Kui kaalud odavama konkurendi kasuks, siis veendu, et kassetid oleksid pööratavad ja lihtsasti pööratavad! Paljudel ei ole üldse pööratavad. Osadel konkurentidel on küll pööratavad, aga see kasseti kinnitus on kuskil kasseti keskel ja tuleb selliseid imeliigutusi teha, et pärast ei saa enam isegi aru, kas ikka keerasid kasseti ringi või mitte. ja kui plaanid hiljem mootorit kasutada, siis on sellistel kasseti keeramine tülikas, Melisal aga kinnitub kassett otsast, nii nagu uksehing ja pööramine kiire. Loomulikult on komplektis jalad ja kaaned.

Olulisemad eelised:
– Lihtsasti pööratavad kassetid
– suurem diameeter võimaldab paremat mee väljatulekut madalamate pööretega (ei lähe nii kergelt “tantsima”).
– laiali asetsevad jalad suurendavad stabiilsust.
– Ühte kassetti mahub vabalt ka 2 Farrarit
– Rihmülekanne.
– Korralik roostevaba kraan (pole mingi säästu plastmass).
Rihmülekanne on tegelikult oluline eelis. See on lollikindel, ülekanne on hea ja kui kunagi peaks olema vajadus rihma vahetada, siis see on üliodav ja kergesti kättesaadav. Ja rihm ei lähe üldjuhul ühtäkki poole vurritamise pealt katki, see võib lihtsalt aja jooksul vajada vahetamist nii, et töö saad ikka lõpuni teha. Samuti, kui kunagi mõtled lisada mootori/automaatika, siis rihmülekande puhul on see vaikne. Tavaline reduktormootor aga üsna lärmakas, lisaks vibratsioon. Mootor-juhtplokk sellele maksab ca 195,- eurot.

Mahub 4 ER/LG või 8 F raami. Materjal: Roostevaba, AISI 304
Jalad ja kaas on komplektis. Meekraan on RV, diam 50mm. Kassetid on RV, mõõdud  330 х 400 х 60 Mahutab vabalt ka 2 Farrarit. Pööratavad kassetid. Kassetide patenteeritud konstruktsioon väldib raamide purunemist kiiretel pööretel vurritamisel.  

Melisa-93 on meevurride valmistamisel 25.aasta pikkune kogemus. Melisa-93 meevurrid on valmistatud tuginedes pikaajalistele kogemustele ja kasutades innovatiivseid lahendusi. Ka pisiasjades ei ole tehtud järeleandmisi, kõik poldid-mutrid, millega mesi võib kokku puutuda, on samuti roostevabast (konkurentidel see tihti nii ei ole). Rootor pöörleb kuullaagril, mis tagab vurride pikaelisuse. Nii võib julgelt öelda, et need vurrid on kvaliteedilt võrdväärsed maailma parimate analoogidega, olles seejuures hinnalt soodsamad.

Mõõdud:
D=680mm.
h=860mm.
Kaal – 22 kg.
Mee mahutavus – 17 liitrit/ 24kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…