Meevurr “Mashenka”, radiaalvurr

1 159,00

4 laos

Tootekood: MEL-M93263 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ideaalne Farrari või Eesti poolraami jaoks! Eeltingimuseks on, et kärjed peavad soojad olema.

Kommentaariks, kasutasin ise ja olen ülirahul. Vurritasin sellega 2019 Jaanipäevaks ca 600kg mett. Mitte ainsat kärge ei lasknud puruks. Väga hästi ja täpselt tehtud! Vurritab pehmelt, vaikselt ja mõnusalt. Vurr seisab stabiilselt. Kui tahta vurr Mashenka tantsima ajada, siis see liiga lihtsalt ei õnnestu. Selleks peab raamid ikka väga valesti sisse laduma. 
Siinkohal ka lühike video minu kogemusest Mashenkaga >>> 

KASUTUSJUHEND eesti keeles >>>
ИНСТРУКЦИЯ ПО ИСПОЛЬЗОВАНИЮ >>>
Honey extractor instructions >>>

See vurr on ideaalne Farrar meestele- naistele, samuti Eesti pool- või 3/4 raam
Teadmiseks
: radiaalvurri jõudlus on suur, kuid kärjed peavad soojad olema, 25-30C. Kui ruum on jahedam ja kärgede ettesoojendamise võimalust pole, siis vali parem hordiaalvurr. Meevurr on täisautomaat. 

Kes majandab ainult Farrariga, siis on see perfekt-vurr! LG saab ka vurrida, kuid vbl ei vurrita päris kuivaks.
Kombivurr, radiaal-hordiaal. päris hea lahendus. Lao ainult raamid sisse ja vajuta nuppu. Farrar ja LG saab vurritada radiaalis. ER jääb antud vurri diam. puhul liiga kõrgeks, seda saab vurritada hordiaalasendis. Hordiaalis vurritamise puhul automaatsena siiski ei toimi, raamid tuleb käsitsi ümber keerata. Kassetid EI OLE pöördkassetid. Aga hordiaal ongi siin pigem täiendav funktsioon, et kui mingil põhjusel radiaalis ei õnnestu. Kassettide paigaldamine on imelihtne ja kiire. Kassetides saab ka kärjekaanetist vurritada (selleks on muidugi vajalik vurrituskott) Mahutab radiaalis 16LG/ 32F või ER poolraami, hordiaalis 4ER või Dadant. Saab ka üle-ühe panna nii, et nt 16LG+16Farrar = 32 raami korraga.
Kõik meega kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevaba terasest, mark 304. Üks RV kraan 55mm. Kraani vastasküljel on teleskoopjalg, mis lihtsustab vurri tühjendamist. Ülemine tugevdusvits 25x25mm on valmistatud roostevabast.

Melisa-93 on meevurride valmistamisel 25.aasta pikkune kogemus. Melisa-93 meevurrid on valmistatud, tuginedes pikaajalistele kogemustele ja kasutades innovatiivseid lahendusi. Ka pisiasjades ei ole tehtud järeleandmisi, isegi ülemine tugevdusvits ja kõik poldid-mutrid, millega mesi võib kokku puutuda, on samuti roostevabast (konkurentidel see tihti nii ei ole). Rootor pöörleb kuullaagril, mis tagab vurride pikaelisuse. Nii võib julgelt öelda, et need vurrid on kvaliteedilt võrdväärsed maailma parimate analoogidega, olles seejuures hinnalt soodsamad. 

Andmed:
Töötab 12/230V pealt.
diam= 720 mm.
Kõrgus= 300mm (koos jalgadega)
Kaal= 40 kg.
Mee mahutavus= 40 liitrit

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.