Allahindlus!

Hivealive 100ml (aegunud 11/2022)

7,00

Tootekood: 6122 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

TERVE JA TUGEVA PERE HEAKS

HiveAlive on ainus mesilaste söödalisand maailmas, mis sisaldab merevetika (Fucus vesiculosus) ekstrakte, on 100% looduslik ja teaduslikult tõestatult mesilastele kasulik ja ohutu. Mesilaste tervis on globaalne mure, mille lahendamiseks on leitud abi võimsa antibakteriaalse toimega ja rikkalikult mineraalaineid sisaldavailt merevetikailt.

Kui palju on vaja ja kuidas kasutada? 
100 ml pakend: kuni 40 l siirupit, piisab täiendsöödaks 10 perele.
500 ml pakend: kuni 200 l siirupit, piisab täiendsöödaks 50 perele.
2 l pakend: kuni 800 l siirupit, piisab täiendsöödaks 200 perele.
Lisada täiendsöödale minimaalselt 2,5 ml /1L siirupi kohta. Söötmine peaks katma terve haudmetsükli. Ehk siis HiveAlive tuleks sügisel söötmisel kasutada nii, et anda 4- nädala jooksul 1x nädalas korraga 1 liiter HiveAlive- ga rikastatud siirupit. Vahepeal võib anda tavalist, ilma lisandita siirupit, et talvesöödavaru saaks kaetud.   

Vetikad on korjatud Atlandi ookeani vetest, lisatud tümooli, mida peetakse nosemoosi looduslikuks tõrjevahendiks, ja sidrunheinaõli, mis suurendab siirupi atraktiivsust ja mõjub mesilastele rahustavalt. Põhilise osa tootes moodustab siiski merevetikaekstrakt.
Kreeka mesindusinstituudi katses, mis viidi läbi novembrist 2012 kuni maini 2014, söödeti 20 peret siirupiga, millele oli lisatud HiveAlive’i, ja 20 peret tavalise suhkrusiirupiga. Katse lõpuks oli mesilaste hulk HiveAlive’i saanud peredes peaaegu kahekordne (89%), võrreldes kontrollperedega. Ka ei saanud ükski Hive Alive’iga söödetud pere talvel hukka. Kevadel kasvasid mesilaspered jõudsalt ja nendelt saadud meekogus oli ca 25% suurem kui kontrollperedel.

Aitab mitme tõve puhul
Siirupile lisatud HiveAlive aitab mesilas perel hakkama saada haiguste ja parasiitidega, eriti tõhus on see Nosema ceranae (nosemoos), Paenaebacilluse (Ameerika haudmemädanik), Ascosphaera apise (lubihaue) ja varroalestaga levivate viiruste puhul. Näiteks on katsete jooksul peredes, kelle talvesööda hulka oli lisatud HiveAlive’i, loetud kontrollgrupiga võrreldes koguni 92% vähem Nosema eoseid. Täiendsööt toimib turgutavalt nii sügisel kui kevadel.
HiveAlive’i väli- ja laborikatsete tulemused on avaldatud ajakirjas Journal of Apicultural Research. Toode on kasutusel juba ligi poolesajas riigis.

Sügisel siirupile lisatuna vähendab see talvekadusid, tugevdab peret ja toetab mesilaste seedesüsteemi. Kevadel siirupile lisatuna toetab sööt seedesüsteemi, aitab perel areneda ja vähendab stressi transpordil.

Teada on ka vetikate tervistav toime inimestele – neis on leitud rohkelt bioaktiivseid aineid, mis toetavad immuunsüsteemi ja võitlevad viiruste, bakterite ja seenhaigustega. Seetõttu pole imestada, et vetikaist saab abi ka mesilaspere. 

Uuringud jm teave www.hivealivebees.com.

Video1

Video2

Video3

Video4

Video5

Maalehe artikkel

HIVEALIVE MÕJU:

  • suuremad ja tervemad pered,
  • aktiivsem nektarikorje ja suurem meehulk,
  • vähem talvekadusid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.