Allahindlus!

Pealamp punase valgusega

4,50

Tootekood: 6041 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Väike, aga ajab asja ära. Punast valgust mesilased ei näe.  Väga hea pealamp punase ja valge LED valgusega selle raha eest! Kindlasti parem kui eelmine mudel. Mõõtmetelt väike ja mugav. Kaitseklass IPx5​ ​kaitstud survepritsmete vastu. See tähendab, et kannatab vihma käes olla eeldusel, et lamp on õigetpidi, st lüliti üleval pool. 

Valgusvihk ei ulatu nii kaugele kui eelmisel mudelil, kuid selle eest on see  laiem nii, et sobib hästi lähi-töövalgustuseks (mida tegelikult töötegemisel ongi vaja ja eriti tarude juures askeldamisel). Valgustusnurk on lihtsasti reguleeritav ja fikseerub kindlalt. 
Kasutusvaldkonnad:
– Mesilasperede õhtusel hooldamisel, varakevadisel söödavarude ja olukorra kontrollimisel, sügisesel söötmisel. Kuna mesilane punast ei näe, siis ta ei saa arugi, et temaga toimetatakse! Eriti kasulik on see punane lamp mesilasperede varakevadisel inspekteerimisel. Kui mesilaspere on rahutu, siis päeval vaatamise korral võib neid palju välja lennata, kangestuvad ja jäävad lumele. Samuti võivad kippuda mesinikku nõelama. Sel juhul on seda parem teha hoopis pimedas punase pealambiga. 
– matkamine, rattasõit jm välitegevus.
Lamp on pisike, valgusjõud 100 luumenit. Ajab asja ära.
Patarei: 1 x AA (ei ole komplektis).
Patarei sisestamiseks tuleb lambi nurka keerata, alumisel küljel tekib väike süvend kirjaga “press”. Sinna tuleb nt kumera otsaga sööginoaga vajutada ja alumine osa eraldub. 

Reziimid: Punane ja valge, pidev ja plinkiv.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.