Vahasulati 6 raami, Melisa

243,00

28 laos (saab järeltellida)

Tootekood: MEL-V938 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Melisa uus vahasulati on mitmete täiendustega ja läbimõeldud. Mitmes mõttes parem, kui seni turul olevad analoogid.
Mahutab 6 Eesti või LG raami. Kärjeraamide  korv on väljatõstetav. Korvi augud on 5 mm, mis on optimaalne vaha väljatulekuks. Kaas sulgub “vesitihendi põhimõttel” tihedalt, auru peaaegu läbi ei tule. Aur tekitatakse gaasipõleti abil või asetatakse pliidile. Võib teha ka lõkke peal. Kõige mugavam on siiski gaasi peal. Mina panin alla tavalise 2 kw majapidamise gaasipliidi, täiesti piisav! Gaasiga tehes toimetab sulati ise ja saad vahepeal muude asjadega tegeleda.

Vaha väljavoolu tila ei ummistu kunagi! Vaha vette sattumine on välistatud. Vee täitelehter ja vaha väljavool asuvad ühe külje peal, mis teeb jälgimise mugavamaks.  Kui veetase langeb alla 7 mm, siis hakkab vee täitelehtrist auru tulema. Lihtne ja geniaalne! Ca 4 tunni pärast peaks vett lisama. Veega täitmine on niimoodi, et niikaua kallad, kui hakkab vett välja ajama.

Lihtne soojustada.  Kandiline, servad keeratud nii, et 25 mm tugev kivivill sobib täpselt serva taha. Võib veel igaks juhuks alumiiniumteibiga ümber tõmmata (saab suvalisest ehituspoest) ja nii on üsna energiasäästlik.

Kes vene keelt mõistab, siis youtube videolink. Osaliselt vist ukraina keeles, ma ka kõigest aru ei saa, aga suures piires saab ettekujutuse küll.

Tulemus on ikka muljetavaldav, vaata siin >>>
Kui kaua kestab töötsükkel?  Kuni 40 min sulatamine ja siis tühjendamine- täitmine, midagi sellist. 

Materjal: roostevaba.
Veemaht: ca 7L.
Kaal: 11kg.

Lisainfo

Mõõtmed 100 × 100 × 100 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…