Meevurr Melisa, 6/12 raami, täisautomaat

1 484,00

8 laos

Tootekood: MEL-M93259 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Väga hea vurr. Lao ainult raamid sisse ja vajuta nuppu. Kassetti saab panna ka 2 Farrarit. Kasseti mõõdud  330 х 400 х 60.

Meevurri juhtplokid võivad olla erinevad, kuid kõikidel mudelitel on seadistamine lihtne ja sarnasel põhimõttel. Ainult programmeerimise reziimi minek võib olla erinev. Selle kohta on tavaliselt ka juhtplokil juhendavad märgid.
Soovitus:  tehaseseaded on liiga turvalised (aeglased). Esimesed  kaks “poolepöörde” tsüklit on OK, kuid 3. ja 4. tsükkel tuleks seadistada kiiremaks ja aega veidi pikemaks. Siin videos on 2020.a. mudeli seadistamine. Valida tuleks 3.programm.
Meevurri seadistamise video >>>
KASUTUSJUHEND eesti keeles >>>
ИНСТРУКЦИЯ ПО ИСПОЛЬЗОВАНИЮ >>>
Honey extractor instructions >>>

Melisa-93 on meevurride valmistamisel 25.aasta pikkune kogemus. Melisa-93 meevurrid on valmistatud tuginedes pikaajalistele kogemustele ja kasutades innovatiivseid lahendusi. Ka pisiasjades ei ole tehtud järeleandmisi, isegi ülemine tugevdusvits ja kõik poldid-mutrid, millega mesi võib kokku puutuda, on samuti roostevabast (konkurentidel see tihti nii ei ole). Rootor pöörleb kuullaagril, mis tagab vurride pikaealisuse. Nii võib julgelt öelda, et need vurrid on kvaliteedilt võrdväärsed maailma parimate analoogidega, olles seejuures hinnalt soodsamad. 

6-raamine automaatselt pöörduvate kassettidega automaatne meevurr.
Kõik meega kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevaba terasest, mark 304.
Mahub ka 2 Farrarit, 1 ER või 1LG.
Kassettide patenteeritud konstruktsioon väldib raamide purunemist kiiretel pööretel vurritamisel. Üks RV kraan 55mm. Kraani vastasküljel on teleskoopjalg, mis lihtsustab vurri tühjendamist. Ülemine tugevdusvits 25x25mm on valmistatud roostevabast.

Andmed:
Töötab 12/230V pealt.
diam= 980 mm.
Kõrgus= 810/1300mm (koos jalgadega).
Kaal= 47 kg.
Mee mahutavus= 65 liitrit.
NB! Järgi tulla kaubiku, bussi või järelkäruga. Ei mahu ühtegi mahtuniversaali ega maasturisse! 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.